Korku HikayeleriSizden Gelenler

Diri Diri Gömülmek

Diri Diri Gömülmek

Okuyucularımızdan Gelen Korkunç Hikaye

korkuTahminen 98 yılının Haziran ayıydı. O günleri hatırlarken hala içim ürperir. Her akşam olduğu gibi annem uyumam için yatağıma yatırdı. Odalarımız dip dibe olduğu için tek başıma uyumaktan korkmuyordum. Ama o gece içimde bir telaş vardı, başkaydı. İçimdeki garip korkuyla boğuşurken uykuya yenik düşüp uyuyakaldım. Daldım ama uyuma suresi 10 saniyeyi geçmemiştir bilemiyorum. Elim kolum bağlanmış beyaz kefenimsi bir çarşafa sarılmış şekilde uyandım. Çevremde olup bitene anlam vermeye çalışıyordum ki bir an dört yanımı çevrelemiş yüzleri görünmeyen kadınlar gördüm. O an korkudan; nerdeyim ben, siz kimsiniz, benden ne istiyorsunuz bile diyemedim. Nutkum tutulmuştu.

İçlerinden biri beni kucağına alıp kendi odamın içinde diğer elini parkeye koyup, tek bir dokunuşla mezar misali bir çukur açtı.

Dünyanın sonunun geldiğini düşünmüştüm. Korkum yerini biraz merağa bıraktı. Bir an annemi gördüm ve görmemle annemin kafasını avuçlarının arasına almasıyla kafasını patlatması bir oldu.

Yerdeki kadınlardan biri mezarıma annemin boynundan akan kanı tutarak tüm çukuru o kanla doldurdu.

Bu anlattıklarım belki bir dakikada olup bitti. Gözümü ikinci açışımda çok güzel bir sabaha uyandım fakat evde garip bir sessizlik vardı.

Yatağımdan çıkıp kapıyı açacaktım ki bir şey gece mezarımı gördüğüm parkenin üzerinden halıyı kaldırıp oraya bakmamı fısıldadı sanki;

Ve öyle yaptım.

Halıyı kaldırır kaldırmaz gördüğüm manzara yüzünden 5 sene konuşamayıp okula başlayamadım.

Annemin bedeninden kopmuş kafası alnında ve yanaklarında garip şekiller çizilmiş şekilde gece gömüldüğüm yerde duruyordu.

Asıl aklımı alan şey ise;

Arkamı döndüğümde geceki kadınların aslında kadın değil keçi olduğunu görmekti

Artık her günümü tekrar bunları yasamamak için dua etmekle geçiriyorum

Bu vesileyle anneme de Allah rahmet dileklerimi iletiyorum katili hala bulunamadı.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Beyler denedim çok güzel vallaha soguk bi soguk yazın tam girilir diri diri gömülmek çog güzel ama banena

  2. Bazen böyle diri diri gömülmeyi düşünüyorum. İçim cok fena ürperiyor. Allah rahmet eylesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu