Korku HikayeleriSizden Gelenler

Akıl Hastanesi

Akıl Hastanesi

Ben 14 yaşımdayken teyzem bir takım travmalar yaşamış ve akli dengesini kaybetmişti. Onu  bir akıl hastanesine şizofrenik birisi olarak yatırmıştılar. Elimden geldiğince onu ziyaret ederdim. Her zaman bana takip edildiğini, çok korktuğunu söylerdi. Onu teselli etmeye çalışırdım.

Bir gün hastaneden dönerken 4 nolu odanın önünde siyah uzun bir erkek bedeninin beni izledigini gördüm. Gözleri bom boş bakıyordu ve insana benzemiyordu.

Gözlerimi kaçırarak hızlı adımlarla çıkışa yöneldim. Bir kaç ay geçti yatakta uzanıyordum ve onu yatağımın yanında beni izlerken gördüm. Korkmamıştım. Ertesi gün banyodeyken birisi adımı söyledi ve koluma baskı uyguladı. Çok korkmuştum. Çığlık attım.

Zaman geçtikçe ona alışıyordum. Bazen onu uyumadan önce görüyor ve vücudumun her hangi bir yerinin acıdığı hissediyordum. Sabah kalktığımda orda bir kesik ve kan görmek garip.

Artık hep benimle birlikte. Ondan korkmuyorum. Ona sığınıyorum. Ama onun bir hayal olmadığını biliyorum.

Çünkü birlikte çekildiğimiz resimde arkadaşım yanımdaki karartıyı görmüş ve çığlık atmıştı.

Elay Axmedova – Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Bunlarin hepsine inamiyor musunuz?Bence bunların hepsi aklinizdan geçenler.Böyle korkunç şeyler düşünürseniz olur.Kendinize güvenin ve böyle cinli perili şeylere inanmayın.Bana da böyle ilk yurt hayatimda olmustu.Gorebildigim iki sey vardi kirmizi iki tane goz ve kara bir vucut.Ama belki de bu bilinc altim ve yurtta kalmanin tedirginligiydi.Ama artik oyle seyler gormuyorum.Dua edin.Gercekten dua cok ise yariyor.

    1. ulan hem inanmyoru. diyorsun hem de dua edib diyordun dusunup yaz yorumunu ve insanlar eglence icin okuyor bunlari inanmaktan degil

  2. cok korkunc olay mis yaa bunlar gercek mi peki.? Bende de suan bazi degisk seyler yasiyorum yani benim uzerimde büyü oldugunu hissediyorum. yani cok korkunc seyler yasiyorum. babamda ayni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu