Kısa HikayelerSizden Gelenler

Hikaye Okuma: “Bilmek Yeterli Mi?”

Hikaye Okuma

Hikaye Okuma: “Bilmek Yeterli Mi?”

Bildiğin şeyin seni tatmin etmemesi, içini ferah tutmaması, ille de birinden o sözleri işitmen gerekir, seni dinleyip destek olacak biri gerekir. hikaye okuma

Buna psikologların, psikiyatrislerin de psikolojik desteğe ihtiyaç duyması örneğini vereyim. hikaye okuma

Psikoloji namına her şeyi bilen o insanlar ne oluyor da birinden destek alıyor o her şeyi biliyor ki? İşte burada anlatmak istediğim devreye giriyor. Onların da bildiklerini başkası tarafından duymaya ihtiyacı var. Kısaca bahsedeyim.

Bir başkan niteliğinde danışacakları onlara nazaran daha kalibreli başka bir psikiyatris olur. Gerçekten zorlandıkları, psikolojikmen dumura uğramış vaziyette oldukları zamanlar onları motive edip enerjisini korumasını sağlarlar. Burdan şu çıkarımı yapıyoruz.

Bazen bir şeyi bilmek yeterli olmaz. O bilinenleri bize anlatarak destek olacak bir insana ihtiyaç duyarız.

Emir Alicik

hikaye, hikaye oku, öykü, hikaye oku, ders veren hikayeler, düşündüren hikayeler, hikaye örneği, kısa hikayeler, kısa hikayeler,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu