Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi “EN BÜYÜK AŞK KAVGA İLE BAŞLAR” 1. Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi “EN BÜYÜK AŞK KAVGA İLE BAŞLAR” 1. Bölüm

Aşk

Aşk Hikayesi, Bir bahar akşamıydı. Ağaçlar çiçek açmış, bahar kokusu her tarafa yayılmıştı. Kuşlar cıvıl cıvıl ötüyor, arılar vızır vızır çalışıyordu.

Akif, baharın verdiği rehavetle dışarıya çıkmış dolanıyor, bir taraftan da telefonundan şarkı dinliyordu. Şarkıya öyle dalmıştı ki karşıdan kim gelirse gelsin onunla çarpışması muhtemeldi ve öyle de oldu. Şarkının tam ortasında biriyle öyle bir çarpıştılar ki kendisi bir yana, çarptığı kişi bir yana düştü. Düşerken de elindeki kitapların her biri etrafa saçılmıştı.

Akif, kendini toparladıktan sonra hızlıca ayağa kalkıp üzerini temizledi. Ardından karşıda ki kişiye:

“Özür dilerim hanımefendi, öyle dalgındım ki sizi göremedim” dedi, mahcup bir şekilde.

Karşında ki kişi: Aşk Hikayesi

“Beyefendi! Biraz dikkatli olsanız iyi olur. Zira sizin yüzünüzden kitaplarım ve ders notlarım sağa sola saçıldı. Şimdi onları toplamam gerekecek” dedikten sonra etrafa saçılanları toplamaya başladı.

O, kitapları toplarken Akif’te ona yardım ediyordu. Aşk romanı konu alan kitabı almak isterken, hanımefendi ile göz göze gelip bir müddet öylece kalakaldılar.

Ah o gözler! Gözler yok mu, beni benden alıyor ve uzak diyarlara götürüyor. Yıllarca aradığım ve sonunda bulduğum o gözler şimdi tam karşımda, diyordu Akif kendi kendine.

Onlar bakışırken hanımefendinin erkek arkadaşı çıkageldi ve onları yerde birbirlerine bakarken gördü. O şekilde görünce de hiddetle:

“Ne oluyor burada?” dedi ellerini yumruk yaparak.

“Bir şey yok Serdar, sadece onunla çarpıştık o kadar”

“Nasıl bir şey yok Fulya, onunla resmen bakışıyorsunuz” deyince Akif araya girerek:

“Bayım, tüm hata benim. Önüme bakmadığımdan dolayı ufak bir kaza oldu. Hanımefendinin eşyalarını toplarken istemeden de olsa göz göze geldik. Bundan dolayı da özür dilerim” dedi, adamı sakinleştirmek için.

“Sen, beni kandıracağını mı sanıyorsun” dedi adam bağıra bağıra “Ulan, göz göze gelmiş bakışıyordunuz. Birde kalkmış çarpıştık diyorsunuz” dedikten sonra Fulya’ya dönerek:

“Ben, size mi inanayım, gözlerime mi?” dedi, burnundan soluyarak.

“Adam doğru söylüyor” dedi Fulya “Hem seni inandırmak zorunda mıyım” dedi, bağırarak.

“Fulya, şunu unutma ki sen benimsin ve seni kimseye yar etmem” dedi Serdar, Fulya’nın üzerine giderek.

“Ben, senin malın değilim” dedi Fulya, Serdar’a tokat atarak. Onun tokat atmasına sinirlenen Serdar:

“Sen, bana nasıl tokat atarsın” deyip tokat atacakken Akif onun elinden tuttu. Öyle tutmuştuk ki neredeyse adamın eli kırılacaktı.

Beyefendi az önce dediğim gibi sadece onunla istemeden çarpıştım ve bu benim hatamdı, bundan dolayı kendisinden özür dilerim. Ayrıca bir kadına el kaldırılmasından ve kendi malıymış gibi konuşulmasından hiç hoşlanmam, çakmak çakmak gözler ile

Adamla konuştuktan sonra Fulya’ya dönerek:

‘Hanımefendi sizden tekrar tekrar özür dilerim. Dikkatsizliğim yüzünden sizi de zor durumda bıraktım dedi ve yürüyerek oradan ayrıldı. O ayrıldıktan sonra arkada kalan çift bir taraftan kendisine bakıyorlar. Bir taraftan da hararetli hararetli tartışıyorlardı.

Yazar – Murat CANPOLAT

1- Bölüm

2- Bölüm

3- Bölüm

4- Bölüm

 

hikaye, aşk hikayeleri, aşk öyküleri, en büyük aşklar kavga ile başlar, aşk, sevda, aşk hikayesi arşivi, hikaye örnekleri, aşk hikayesi örnekleri, hikaye okuma, öykü, hikaye oku,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu